«Кінець історії» чи кінець людства? Перечитуючи Фукуяму та Хантінгтона під час війни Росії проти України. Лекція видатного американського вченого Михаїла Сергеєва

Кафедра політологічних та культурологічних студій СНУ ім. В. Даля запрошує всіх бажаючих на гостьову лекцію американського професора Михаїла Сергеєва – всесвітньо відомого філософа, релігієзнавця та мистецтвознавця, професора Філадельфійського Університету мистецтв, професора Об’єднаної духовної семінарії міст-побратимів у Нью-Брайтоні (штат Мінесота), автора понад двохсот академічних, літературно-публіцистичних та журналістських статей, надрукованих у Сполучених Штатах Америки, Канаді, Великій Британії, Голландії, Польщі, Чехії, Греції, Словаччині, Україні, Японії, Киргизії, Узбекистані та Азербайджані, автора та редактора-упорядника п’ятнадцяти книг, у тому числі монографії “Theory of Religious Cycles та “The Crucifixion in Painting: From the Middle Ages to Post-Modernism”, за яку отримав у 2024 році срібну медаль на престижному американському конкурсі “Illumination Book Awards” у категорії «Просвіта».

Тема лекції “The “End of History” or the End of Humanity? Rereading Fukuyama and Huntington During Russia’s War Against Ukraine” (“Кінець історії” чи кінець людства? Перечитуючи Фукуяму та Хантінгтона під час війни Росії проти України) є не лише надактульною сьогодні, а й дуже пекучою для українців. Лекція буде на англійській мові з перекладом на українську мову.

Лекція відбудеться 12 квітня о 18:00 за київським часом.

Guest Lecture on Fukuyama & Huntington

Apr 12, 2024 10:30 AM Eastern Time (US and Canada)

Meeting ID   862 9939 2710

Passcode    914519