Адреса: м. Київ, вул. Іоанна Павла ІІ, буд 17, 4-й поверх, кімната 412

Керівник центру – Мелконов Григорій Леонідович

Заступник –  Лук’янюк Тетяна Борисівна


Освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» створені в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля з метою забезпечення реалізації права на здобуття вищої освіти особами, які проживають на окупованих Російською Федерацією територіях, де неможливо забезпечити виконання стандартів освіти України.

Освітній центр  працює з 1-го червня по 30-те вересня 2024 року

Консультації можна отримати з понеділка по п’ятницю, з 9.00 до 16.00 за телефонами: +380950495169, +380996400286

та електронною поштою: oc_2024@snu.edu.ua

Хто може звернутися до освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна»

Особи, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, територія населених пунктів на лінії зіткнення або які переселилися з неї після 01 січня 2024 року. Мають право на проходження вступних випробувань у формі індивідуальної усної співбесіди замість національного мультипредметного тесту та в разі отримання кількості балів за кожний з предметів не менше ніж встановлений СНУ ім. В. Даля мінімальний рівень в 100 балів допускаються до участі в конкурсному відборі (квота-2). Такі особи беруть участь у конкурсному відборі за результатами індивідуальної усної співбесіди або національного мультипредметного тесту в межах квоти-2 на місця державного (крім випадку, якщо в заяві зазначено: «Претендую на участь у конкурсі виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб, повідомлений про неможливість переведення в межах вступної кампанії на місця державного або регіонального замовлення»).

Документи для вступу

 • сертифікат ЗНО 2021 чи НМТ 2022, 2023, 2024 років (за наявністю);
 • довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності);
 • паспорт громадянина України, а за його відсутності – свідоцтво про народження;
 • чотири фотокартки розміром 3х4 см;
 • документ про освіту державного зразка та додаток до нього (за наявності);
 • за відсутності документа про освіту державного зразка та додатка до нього Заявник подає довідку Середньої загальноосвітньої школи №81 м. Київ, про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації.

9 кроків на шляху до успіху

 1. Заповните анкету для реєстрації вступників до СНУ ім. В. Даля.
 2. Завітайте до нашого центру особисто, або зверніться дистанційно.
 3. Особисто, або дистанційно подайте заяву та заповніть освітню декларацію в ОЦ, для участі у співбесіді для навчання на бюджеті за квотою-2 – з 1 червня до 10 липня, за контрактом – до 23 вересня
 4. Складіть на базі Центру два іспити державної підсумкової атестації (ДПА): українська мова та історія України.
 5. Складіть вступні випробування замість НМТ на бюджет з 08 по 19 липня 2024 року, за контрактною формою з 08 до 31 липня 2024 року
 6. Зареєструйте заяву на вступ за обраною спеціальністю з 19 по 31 липня якщо ви хочете вступати за бюджетною формою навчання
 7. Дочекайтесь формування рейтингового списку, не пізніше 05 серпня 2024 року
 8. Виконайте вимоги до зарахування, не пізніше 8 серпня 2024 року, тобто подайте всі оригінали документів, наголошуємо, що ви можете це зробити дистанційно, підписавши ваші документи електронним цифровим підписом.
 9. Якщо всі етапи успішно пройдені, то ви стали нашим студентом! Зарахування за бюджетною формою навчання відбудеться до 10 серпня 2024 року.

Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України