Привітання до 100-річчя університету
Привітання до 100-річчя університету
Привітання до 100-річчя університету

Звернення Голови наглядової ради О.Л. Голубенка на ювілейному засіданні Вченої ради університету (25.09.2020р.)

О.Л.ГОЛУБЕНКО: «УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ – 100 РОКІВ (КВІНТЕСЕНЦІЯ ВІКОВОГО ШЛЯХУ)»

Привітання до 100-річчя університету

Чисто риторичне запитання до читача: «Чи багато Ви знаєте видатних представників нашої країни, пам’ять про яких відзначалась в усіх країнах за рішенням ЮНЕСКО?». Так ось, ця організація на своїй 30-й сесії прийняла рішення проголосити 2001 рік  роком Даля. І в багатьох країнах ця дата відзначалася. Постановою уряду України від 13 листопада 2001 року №507-р. «У зв’язку з 200-річчям від дня народження Володимира Івановича Даля ‑ видатного діяча української і світової культури, ученого, письменника і публіциста, інженера і медика, а також проголошенням ЮНЕСКО 2001 року  роком В. Даля» нашому університету було присвоєне нове статусне ім’я «Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля».

Про цей позитивний момент у розвитку університету приємно згадати тепер, у рік його 100-літнього ювілею…(Детальніше)

37 коментар до “Привітання до 100-річчя університету”

 1. Анатолій БУСЄНКОВ, секретар  Рубіжанської міської ради

  Шановні викладачі, співробітники, аспіранти і студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля!
  Від імені Рубіжанської міської ради вітаю зі знаменною датою – 100-річчям від дня створення університету!

  Ваш університет бере початок свого розвитку з 27 березня 1920 року і за ці роки пройшов славний шлях і підготував понад 190 тисяч висококваліфікованих фахівців, які вносять вирішальний внесок у розвиток високотехнологічних галузей науки і техніки.

  В 1993 році Рубіжанський філіал хіміко-технологічного інституту, якому минулого року виповнилося 90 років, підпорядковується Східноукраїнському державному університету. З того часу Рубіжне і Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля разом. Сучасний інноваційний підхід в організації освітнього процесу, ефективна система управління якістю дозволяє вишу успішно і творчо виконувати не тільки покладені на нього шляхетні й відповідальні завдання випуску фахівців, а й виховання молодого покоління.

  Я впевнений, що традиції, які склалися в університеті збережуться на довгі роки, а випускники будуть прикладом професіоналізму і компетентності, вносячи істотний внесок в розвиток країни.

  Щиро бажаю колективу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля нових наукових звершень і відкриттів, блискучих ідей і їх успішного втілення, збереження і примноження накопиченого унікального досвіду, оптимізму, талановитих і відданих студентів, професійних випускників, гідного продовження і розвитку славних традицій університету!

 2. Комітет Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій

  Шановні друзі!

  Щиро вітаю вас з нагоди 100-річчя від дня заснування Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля – одного з найстаріших закладів вищої технічної освіти в Україні.

  Славетна історія вашого університету бере початок з бурхливого 1920 року i тісно пов’язана з промисловим розвитком регіону. За час свого функціонування ваш заклад перетворився у потужний науково-освітній центр із значними здобутками, твердими устоями, відомими науковими школами та новою  генерацією фахівців.

  Вагомий науковий потенціал, інноваційні технології, новаторські проєкти, які реалізовує університет, дають йому змогу крокувати в ногу з  часом i утримувати лідерські позиції серед закладів вищої освіти України. 3 2001 року ваша альма-матер здобуває тільки призові місця на найпрестижнішій вітчизняній освітянській виставці «Сучасна освіта в Україні».

  Захоплююсь силою духу ваших науково-педагогічних працівників, які в умовах бойових дій на сході України зберегли університет та продовжують розвивати його на новому місці – у Сєвєродонецьку. Ваша стійкість засвідчила: головне не будівлі, головне – молодь та ïї цінності.

  Юні далівці! Вам випала велика честь працювати i здобувати освіту в університеті, який вистояв у найтяжчі часи та виховав не одне покоління української інтелігенції. I в цьому полягає його найвища місія, адже освічені люди є найбільшим багатством нашої країни, запорукою її ycпixy i процвітання.

  Переконаний, що реформаторські зрушення, які набирають обертів у вищій освіті, сприятимуть примноженню освітнього потенціалу університету, надихатимуть ваш колектив на нові звершення i перемоги.

  Зичу усім міцного здоров’я, мирного неба, нових здобутків та плідної діяльності на благо України.

  3 повагою,
  Голова Комітету  С.В. Бабак

 3. Президент НАПН України Василь Кремень

  Щиро вітаю колектив університету і випускників із ювілеєм! Найкращі усім побажання! А головне – найскорішого повернення в рідні стіни! Щасти вам і Україні!

 4. Олена, Альона, Ірина, Ліда

  Шановні далівці‼️‼️‼️

  Відділ міжнародних проектів і програм щиро вітає вас з віковим ювілеєм нашої альма матер!
  Протягом років університет активно вдосконалюється попри всі негаразди. Довгі роки розвитку міжнародних відносин, налагодження партнерських зв’язків, єднання міжнародних студентів, впровадження кращих світових практик, реалізації міжнародних проектів – ось лише декілька векторів діяльності професійної і дружньої команди СНУ ім. В. Даля.
  Бажаємо вам нових світових досягнень, цікавих проектів і друзів з усіх куточків світу!
  Далі буде…

 5. Кафедра фінансів та банківської справи

  Щиро вітаємо наш університет із 100-річчям.
  Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля займає гідну позицію серед вищих шкіл нашої Держави і цей ювілей — ще одна приємна нагода відзначити високий професіоналізм, інноваційні підходи та самовіддану працю викладачів університету. Багато вчених і викладачів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, тисячі його випускників зробили гідний внесок у розвиток української та світової науки, стали активними творцями духовної та матеріальної культури України.
  Зичимо великого натхнення, наснаги, невтомного прагнення до пізнання та успіхів!

  З повагою,
  кафедра фінансів та банківської справи
  СНУ ім. В. Даля

 6. Шановні колеги, студенти, вітаю нас з ювілеєм університету!
  Університет для мене не просто місце роботи. Він дав мені найкращих подруг, чудових колег, цікаві зустрічі, професійне зростання і шалені емоції! Ким я тільки не була тут: студенткою, викладачкою, тренеркою, навіть “білочкою” та Снігуркою! Мої колеги поділяли зі мною як найважчих так і найщасливіші моменти життя! Я дякую Вам і бажаю кожному здоров’я, миру та щастя у родинах! Процвітання СНУ ім. В. Даля!

 7. Моя рідна Alma-Mater, сьогодні ти перегортаєш сторінку своєї вікової історії!
  Коли ми з тобою познайомилися, тобі було 85… З тих пір в нас с тобою все «навзаєм»! Ти завжди була, є і будеш залишатися для мене осередком знань, компетентностей та наукових відкриттів! Я бажаю тобі процвітання, невпинного руху вперед та нових інноваційних звершень! Зі святом тебе і дякую тобі за все! Далівці, зі святом Вас!

 8. Від імені трудового колективу, студентів та випускників факультету інженерії вітаємо нашу альма-матер – Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (СНУ ім. В. Даля) із визначною подією – 100-річним ювілеєм!
  Бажаємо всій нашій великій Далівській родині міцного здоров’я, творчих успіхів, наснаги до нових звершень

 9. Нашій Alma mater, першому університеті на Донбасі – сьогодні 100 років!
  І першими були електротехніки
  Він був найбільшим у СРСР машинобудівним інститутом, і став найбліьшим класичним університетом Донбасу.
  Зараз 6200 студентів (більше всього серед них економістів ) навчаються за більш ніж 50 спеціальностями, а за ці роки їх випущено майже 200 тисяч!

  Vivat Academia!
  Vivant professores!
  Vivat membrum quodlibet!
  Vivant membra quaelibet!
  Semper sint in flore!

  Хай живе Академія!
  Хай живуть професори!
  Хай живе кожен зокрема!
  Хай живуть всі разом!
  Хай завжди вони процвітають!

 10. Від імені трудового колективу, студентів та випускників факультету інженерії вітаємо нашу альма-матер із визначною подією – 100-річним ювілеєм. Бажаємо всій нашій великій Далівській родині міцного здоров’я, творчих успіхів, наснаги до нових звершень!

 11. Шановні друзі!
  Щиро вітаю викладачів, співробітників, студентів, випускників нашего університету з прекрасною ювілейною датою – 100-річчям.
  Впевнена, що наукові відкриття, які допоможуть зробити український прорив, народжуватимуться саме у Наших стінах.
  Зичу всім міцного здоров’я, добра і щастя та процвітання.

 12. Олена Сергіївна Арсентьєва

  Шановні колеги!, друзі, студенти, випускники, усі, хто має честь бути знайомим з нашим славетним університетом!
  Колектив юридичного факультету від щирого серця вітає усіх нас з особливим днем – річчям СНУ ім. В. Даля!
  За ці роки був пройдений великий шлях, і не завжди він був простий. Водночас наш колектив завжди вирізняла
  світоглядна спорідненість, громадянська активність та бажання рухатись вперед, командність та згуртованість, професійність, дбайливе ставлення до традицій та пошук нових шляхів розвитку.
  Вітаючи усіх нас, викладачів, співробітників, студентів, випускників, хочеться подякувати за те, що у важкий час жоден з Вас не полишив свого місця і став прикладом для усіх наших студентів – прикладом мужності і відданості своєму факультеті, своєму вузу, своїй Україні!
  Все тільки починається, наш рідний!:)

 13. Координаційний центр переміщених ЗВО

  Команда Координаційного центру переміщених закладів вищої освіти щиро вітає керівництво, професорсько-викладацький склад, здобувачів освіти, усіх працівників Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля із знаменним 100-річним ювілеєм!

  Ваш заклад освіти пройшов великий шлях становлення та розвитку. Напружена робота всього колективу дозволила Вашому університету здобути статус національного та стати великим навчально-науковим комплексом. Нині Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля є провідним закладом освіти на Луганщині, не зважаючи на непереборні обставини евакуації з м. Луганська та успішне налагодження роботи у м. Сєвєродонецьку.

  З року в рік зростає авторитет Вашого університету як флагману освіти і науки, як лідера у підготовці кадрів високої якості та кваліфікації. Безсумнівна роль і вагомий внесок у вихованні молодого покоління належить потужному професорсько-викладацькому складу, серед яких шановані професори та доктори наук, доценти та кандидати наук, видатні освітяни, науковці, знані у світі фахівці, лауреати премій та винагород, члени галузевих академій. Система безперервної підготовки науково-педагогічних кадрів сприяє передачі досвіду між поколіннями вчених та викладачів. Навчальний процес невпинно удосконалюється, модернізується і все більше відповідає вимогам світового академічного простору та Болонського процесу.

  На високому рівні розвивається наука, в тому числі й студентська. Створюються інноваційні технології, одержуються патенти та гранти, наукові розробки та винаходи впроваджуються у сучасній вітчизняній практиці. Міжнародна діяльність у співпраці з іноземними партнерами розкриває нові горизонти в освітні та наукові проекти СНУ імені В. Даля, ще більше зміцнює його рейтинг у світі.

  Гідну справу славної плеяди керівників Вашого закладу вищої освіти продовжує ректор – доктор технічних наук, професор, голова Ради ректорів переміщених закладів вищої освіти Поркуян Ольга Вікторівна, яка робить усе можливе, щоб СНУ імені В. Даля був кращим серед кращих закладів освіти.

  Ми вшановуємо славні традиції СНУ ім. В. Даля, таланти, енергію та працелюбність кожного з Вас.
  Дякуємо Вам за співробітництво з нашим Координаційним центром та сподіваємось на його плідне продовження.

  Шановні друзі! Свято, яке Ви зустрічаєте сьогодні ознаменоване творчими досягненнями та звитяжною працею на благо народу та держави. В день ювілею університету зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, достатку та злагоди Вашим родинам, подальшої наснаги для здійснення всіх Ваших творчих далекосяжних планів.

 14. Люба Alma mater, Від щирого серця вітаю тебе зі 100-річним ювілеєм!!!. Для дюдини це надзвичайно багато, для освітньої установи – мить. Сподіваюсь ти гідно пройдеш крізь грізні виклики сьогодення, набудеш нового досвіду, збагатишся сучаснити технологіями. Процвітання тобі !!!

 15. Мій давній друг,
  Ти справжній,
  Ти щирий,
  Ти найкращий
  Мій університет.
  Вітаю зі сторіччям!
  В день народження бажаю тобі
  Яскравого свята,
  Незгаслого вогника мудрості,
  Відкритих дверей для студентів,
  Вщент забитих аудиторій,
  Процвітання та наснаги!

 16. Любий університете!
  Щиро вітаю тебе зі 100-річним ювілеєм!
  Від пелюшок і до сьогодні ми з тобою разом! Протягом цих років ти допомагав мені зростати, розвиватися, вчитися, досягати нових висот! Ти подарував сотні чудових моментів, яскравих спогадів і незабутніх вражень! В твоїх стінах я знайшла щирих друзів, чудових колег і неймовірних студентів!
  Бажаю тобі процвітання і добробуту, щоб ти й далі змінював життя сотень і сотень людей на краще, як ти змінив моє життя!
  Всіх-всіх далівців зі святом!!!

 17. Департамент міжнародної технічної допомоги Луганської ОДА

  Дружній колектив Департаменту зовнішніх зносин щиро вітає Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля зі 100-річчям!

  Висловлюємо Ользі Поркуян та всім викладачам подяку за щоденну працю, відданість покликанню, відповідальність та турботу, педагогічну майстерність, творче та прогресивне бачення сучасної науки, вміння зворушувати та кардинально змінювати свідомість. Завдяки вам на обличчях студентів завжди сяє світла посмішка, а в очах палає бажання вивчати, пізнавати та досягати!

  Зичимо вам підкорення нових горизонтів, кар’єрного зростання, втілення найсміливіших мрій та прагнень, щоденного розкриття потенціалу, процвітання та благополуччя. Будьте піднесеними, окриленими, натхненними та надихайте!

  Раді співпрацювати з вами! Нових спільних звершень!

 18. Шановні колеги, студенти, співробітники, випускники та всі, хто пов’язаний з нашою Alma mater!
  Вітаю вас з цією визначною подією – 100-річним ювілеєм університету!
  Від всього серця бажаю міцного здоров’я, творчих успіхів, великих здобутків та перемог!
  Нехай життєва мудрість старшого покоління та запальний ентузіазм молоді органічно
  поєднуються ще не одну сотню років на шляху роботи університету на благо як регіону так і країни в цілому!

 19. СНУ ім. В. Даля присвячується!
  Мій любий університет!)
  З тобою я в ночі не спав…
  І нелегкий був твій сюжет,
  проте тебе я покохав.
  Хоч я й на пари не ходив,
  Хоч я писати не любив,
  Але ти мене всьому навчив:
  Тому, що саме я хотів.
  Життя любити та людей,
  Допомагати друзям лиш.
  Завжди сміливо йти увиш.
  А друг – це кожен мій спудей.
  Передаю з Німеччини
  Тобі я сонячний привіт!
  Взлітай аж до височини!
  Вже є тобі 100 років світ.
  Я пам’ятаю й ректора,
  Зав. кафедри й проректора.
  Вахтера і декана теж,
  І коменданта СНУ також.
  Коли я Президентом best
  Країни нашої will be
  І не забуду Даль тебе
  Коли я досягну небес.
  Щоб бути гідним Даля імені.
  Тепер я вчу науки і статут.
  Сказали добрі люде якось мені:
  “Твій шлях до успіху починається тут!”
  Очолив я тоді Профком:
  Допомагаєм багатьом!
  Із нами сила, з нами Бог.
  Багато буде перемог!
  Мій рідний університет!
  Із Днем народження тебе)
  Бажаю я міцних стебел,
  І будь найкращий ти естет.
  #і100рія_триває #pro100Dahl

 20. Сім років я є членом дружної родини далівців
  А Східноукраїнському національному університету імені Володимира Даля сьогодні 100 років
  Дякую кожному хто був поруч усі ці роки
  Дякую викладачам за знання
  Адміністрації за підтримку
  Своєму наставнику за мотивацію та святий «пендель».

  Бажаю університету процвітання та розвитки
  Професорсько-викладацькому складу надхнення та терпіння
  Студентам веселих та продуктивних будніх
  А випускникам розвитку далі по життю.

  Ніколи не забувайте свою далівську родину
  #і100рія_триває
  #pro100Dahl

 21. Шановні викладачі, науковці, студенти та випускники минулих років!

  Сьогодні наш Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відзначає 100-річний ювілей.

  За цей час в найстарішому виші Луганщини та одному з найпрестижніших в Україні навчалися та отримали дипломи понад 150 тисяч жителів з різних регіонів нашої та інших країн. Уявіть, це населення цілого міста. Усіх їх приваблював високий рівень знань, які надавали луганські викладачі, доценти, професори.

  А в подальшому колишні студенти досягали значних успіхів – низка визнаних у світі наукових новацій пов’язана з іменами випускників університету різних років. Це наші інженери, юристи, державні службовці, економісти, хіміки…

  У 2014 році через бойові дії університет вимушений був залишити обласний центр з розвинутою науковою платформою та відновлювати колишню славу в Сєвєродонецьку в умовах, коли значна частина кафедр не мала матеріальної бази.

  Однак в складний час СНУ ім. В. Даля зміг не тільки вийти зі скрутного становища, а й продовжити розвиток. Учні старших класів та випускники шкіл Луганщини обізнані в високій якості та впровадженні університетом сучасних форм навчання. І у переважній більшості вони обирають для вступу саме цей виш.

  Зараз, як, напевно, ніколи раніше, області потрібні талановиті юнаки та дівчата, які отримають знання, професійні навички та влаштовуватимуться на місцеві підприємства.

  Упевнений, невдовзі на нашу землю повернеться мирне життя, а університет – у рідну домівку. І саме сьогоднішні вступники та студенти відбудовуватимуть інфраструктуру, розвиватимуть промисловість та підійматимуть економіку об’єднаної Луганщини!

  З ювілеєм!

  Голова Луганської обласної

  державної адміністрації –

  керівник обласної військово-цивільної

  адміністрації Сергій ГАЙДАЙ.

 22. Дорогая моя Alma Mater! Поздравляю со столетним юбилеем! Желаю дальнейшего развития, процветания и профессионального роста во всех отраслях!

 23. Вітаю з ювілеєм Університету. 27 березня виповнюється 100 років Східноукраїнському національному університету імені Володимира Даля. Щиро бажаю постійного престижу і високого статусу для ВНЗ, великих можливостей для самореалізації студентів, високих прагнень викладачів, відповідальних деканів і цілеспрямованого ректора. Нехай кожен день, проведений в університеті, дарує масу яскравих емоцій, корисних знань, приємних знайомств і цікавих ідей. Маю за честь, що був студентом СНУ ім. В. Даля. 2018 року я здобув кваліфікацію Магістр, спеціальність Економіка. Мої вітання викладачам Інститут Економіки та Управління СНУ ім. В. Даля міцного здоровья та вдячних студентів. З ювілеєм Університету!!!!

 24. Поздравляю коллектив Восточноукраинского национального университета имени Владимира Даля с замечательной, юбилейной датой – 100-летием!!

  По случаю Вашего праздника примите искренние поздравления и пожелания творческого вдохновения и успехов!
  Пусть Ваш опыт и профессионализм, огромный творческий и интеллектуальный потенциал в деле подготовки специалистов и воспитания молодежи и в дальнейшем будет служить укреплению Луганщины и нашей страны.

  Желаю Вашему коллективу СНУ ім. В. Даля всегда оставаться дружной семьей, которая совместно переживает трудные вызовы столетия!

 25. Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

  Сьогодні Східноукраїнському національному університету імені Володимира Даля виповнилося 100 років із Дня заснування!

  Сердечно вітаємо професорів, викладачів, студентів, усіх працівників із 100-річчям університету − одного з найпотужніших закладів вищої освіти сходу України. За роки своєї діяльності Ви пройшли довгий шлях від Луганського народного технікуму до університету, удостоєного почесного статусу національного. За цим державним визнанням − натхненна праця науково-педагогічних працівників, високі досягнення студентів та зростаючий авторитет випускників.

  Сьогодні тисячі висококваліфікованих спеціалістів, підготовлених у Східноукраїнському національному університету імені Володимира Даля, успішно працюють не лише в нашій країні, а й за її кордоном, впроваджуючи у життя набуті в університеті знання та генеруючи власні сучасні ідеї.

  Незважаючи на складні та непрості випробування, що випали на долю переміщених із тимчасово окупованих територій закладів освіти, колектив університету зумів зберегти та примножити свої багаторічні традиції, зміцнити матеріально-технічну базу, не розгубити кадровий потенціал. Усе це вигартовувало і зміцнило Ваш справді заслужений авторитет і загальне визнання.

  Сьогодні перед нашою країною стоїть ще один виклик – боротьба з вірусом COVID-19. Та ми впевнені, що злагоджені дії, згуртованість нації та професіоналізм медичних працівників подолають це випробування і вже зовсім скоро ви усім дружнім колективом разом із друзями відсвяткуєте цю почесну дату!

  Щиросердно вітаємо шановних колег з ювілеєм! Бажаємо щастя, творчих успіхів, натхнення, нових звершень і кожному з Вас − миру та міцного здоров’я. А молодому поколінню студентства бажаємо досягти своєї мети та високими досягненнями підтримувати статус фахівців сучасного рівня і плідно працювати на благо розвитку міста та Держави! Зі святом!

  З повагою голова вченої ради Віталій Курило
  та ректор університету Сергій Савченко

 26. Щиро вітаю всіх своїх колег, студентів і випускників з ювілеєм! Здоров’я всім нам! А ще миру, процвітання та щоденних успіхів в навчанні і викладанні!

 27. Мій шановний університете, ти так мужньо поборов ті часи, коли на нашому Донбасі почались фатальні події і вийшов з пригнічених умов переможцем. Я безкінечно пишаюсь тим, що мала можливість познайомитись з тобою та навчатись у таких розумних, талановитих науковців!

  Щиро бажаю тобі примножувати свої роки в геометричній прогресії та прикрашати світ науки далівчанами і далівчанками І, так, далі буде!

 28. Любий університет! Нехай сторіччями продовжуються твої славетні традиції та твоя слана історія! Дякую, що навчаєш та надихаєш!

 29. Кафедра архітектури та містобудування, вітає весь колектив СНУ імені Даля, зі 100-річчям!

 30. Друзі! Щиро вітаю зі 100-літнім ювілеєм нашого університету!
  Сердечно бажаю всім широких і щасливих доріг, оптимізму і віри, здійснення усіх планів, намірів та сподівань, здоров’я та удачі, плідної і творчої праці в ім’я розквіту України, на благо нашої рідної Луганщини!

 31. Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка

  Шановний колектив Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, прийміть вітання з 100-ою річницею вашого закладу! Зичимо процвітання та успішного навчання великих майстрів й професіоналів, розуміння та поваги кожному з вас в стінах університету.

  Бажаємо продовжувати сміливо йти вперед, жити повним і радісним життям, вчитися, вчити, творити!

  Нових вам ідей та перемог!
  Ви робите величезний внесок у розвиток нашої рідної Луганщини і країни.

  Довгої історії та міцних традицій, а ветеранам, колективу викладачів, співробітникам, студентам та аспірантам – доброго здоров’я, нових творчих звершень на благо вищої школи й української освіти!

 32. Вітаю зі 100-літнім ювілеєм нашого університету! Бажаю усім здоров’я, великих можливостей,багато успіхів та всього самого найкращого!!!

 33. Державний експерт МОН України Галина Пономарьова

  Сьогодні сто років святкує мій рідний університет. Східноукраїнський університет імені Володимира Даля! Для мене це не тільки місце роботи, навчання але й майже все моє свідоме життя)
  Пам‘ятаю цей, тоді ще інститут, з одинадцяти рочків, коли дідусь, який працював там різноробочим у господарський частині за часів ректора Коняєва, приводив мене до себе на роботу у перший корпус і купував смачнющі заварні тістечка у буфеті. І тому сумнівів чи вагань куди вступати після школи в мене не було. Мама сказала – економіст – краща професія для дівчинки. Правда хотіла вона щоб я була вчителькою, то майже так і вийшло.
  І до 16 червня 2014 року моє життя було нерозривно пов‘язане з університетом за адресою місто Луганськ, кв. Молодіжний, 20, а до грудня 2015 ще й і у місті Сєвєродонецьк.
  Дуже люблю і пишаюся моїми колегами, які не тільки колеги, але й подружки і друзі, справжні професіонали й науковці, щирі українці, спортсмени, винахідники, і Люди з великої літери!
  Разом ми вчилися, складали іспити, писали конспекти, їздили на пікніки, грали в бейсбол, потім захищали дисертації, працювали, подорожували, їздили на стажування, народжували дітей, які теж змалечку були з нами на роботі)
  Люблю своїх студентів, які навчали мене, а я, сподіваюся, навчала їх. Це ціле життя, яке продовжується і стає ще цікавішим!
  Вітаю усіх і запросіть мене на святкування, коли закінчиться цей карантин)

 34. Професор кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки в V.N. Karazin Kharkiv National University Віталій Данич

  Сегодня Восточноукраинский национальный университет имени Владимира Даля отмечает столетие со дня основания учебного заведения, которое потом стало университетом. Во исполнение декрета Совета Народных Комиссаров от 24.03.1920 «О срочном выпуске инженеров-специалистов», 27 марта 1920 года был создан Луганский народный техникум, который в конце августа 1920 года переименовали в Луганский вечерний рабочий техникум имени Л.Красина. В 1930 году постановлением СНК СССР Луганский вечерний рабочий техникум был реорганизован в Луганский вечерний рабочий машиностроительный институт. С 1962 года он стал машиностроительным институтом с дневной, вечерней и заочной формой обучения. 8 мая 1993 года на его базе был создан Восточноукраинский государственный университет, вскоре получивший статус национального. Затем ему было присвоено имя Владимира Даля.
  Я проработал в машинституте, затем университете, с сентября 1972 года по сентябрь 2018 года – 46 лет. После окончания Харьковского госуниверситета, службы в Советской Армии мы с женой и маленьким сыном осели в Луганске (родом были из Луганской области). Я устроился на работу в вычислительный центр машинститута. Прошел путь от программиста до зав. кафедрой, декана, директора Северодонецкого технологического института – филиала университета. На моих глазах машинститут превращался и превратился в современный университет, который синтезировал и техническое, и классическое образование. В этом смысле он стал одним из первых в Украине, такой синтез вывел его на передовые позиции образования.
  На моей памяти ректорами машинститута-университета были видные ученые – Борис Павлович Румянцев, Алексей Николаевич Коняев, Александр Леонидович Голубенко. Они обратили на меня внимание, помогли мне “выйти в люди”, за что я глубоко им благодарен! Ныне университетом руководит Ольга Викторовна Поркуян, которая приложила очень много усилий для сохранения университета в драматической ситуации дезинтеграции страны.
  Гордился и горжусь своим родным университетом! Желаю ему стойкости, процветания в наше нелегкое время! Уверен – Восточноукраинский национальный университет имени Владимира Даля выдержит все испытания, встретит в будущем и свое 200-летие!
  Поздравляю весь коллектив со столетним юбилеем! Мое сердце всегда с вами!

 35. Професор кафедри полiтологii та мiжнародних вiдносин в Унiверситетi iменi Альфреда Нобеля Галина Щедрова

  Сегодня исполняется 100 лет Восточноукраинскому национальному университету имени Владимира Даля.
  С юбилеем, дорогие далевцы!

 36. Завідувач кафедри університету митниці та фінансів Юлія Запорожченко-Барабаш

  Зі 100-річним ювілеєм, Alma Mater!

  То були дивовижні 14 років студентства, аспірантури, докторантури; нових знайомств, досягнень, вражень та викладацького досвіду. Дякую всім, з ким ми вершили історію найчудовішого та передового СНУ ім. В. Даля!

  Найкращі побажання керівництву, викладачам та студентам: бажаю підтримувати високий статус та досягати нових грандіозних звершень!

 37. С праздником и процветанием университет, с юбилеем 1️⃣0️⃣0️⃣ лет. Студентам успешно сдать зачёты, и госэкзамен и здоровья всем и помните свой университет В. Даля)

Залишити відповідь