Про особливості дуальної форми освіти дізнавалися у студентському клубі

Студенти Факультету інженерії взяли участь у тематичному студентському клубі на тему: «Взаємодія суб’єктів дуальної форми здобуття освіти». Студенти мали можливість дізнатись про особливості взаємодії здобувачів вищої освіти із закладом та роботодавцями в рамках переходу на дуальну освіту, а також про переваги дуальної форми для студентів.

Студентів зацікавила дана тематика, а саме: чи є на даний час підприємства, з якими співпрацює вищий навчальний заклад; яких спеціалістів зараз найбільше потребують підприємства; чи можлива дуальна освіта в іноземних компаніях та багато інших.

Про особливості дуальної форми освіти дізнавалися у студентському клубі

Захід відбувся в рамках проєкту «Дуальна освіта для України», що реалізується в партнерстві ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Про особливості дуальної форми освіти дізнавалися у студентському клубі

Модераторами заходу виступили Олена Бучинська, к.е.н, доцентка, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана та Сергій Кудрявцев, к.т.н., доц., декан факультету інженерії, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.