Науковці – про повоєнне відновлення України

Відбулася VІІ міжнародна науково-практична конференція «Обліково-аналітичне та організаційно-економічне забезпечення розвитку регіону», організатори – кафедра обліку і оподаткування і кафедри економіки і підприємництва. Співорганізаторами заходу виступили Західноукраїнський національний університет, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, а також установи Канади, Молдови, Чехії, Нігерії, Ресурсний центр зі сталого розвитку при СНУ ім. В. Даля та Аналітичний центр СНУ ім. В. Даля.

Відкрив конференцію Олексій Целіщев, проректор з наукової роботи СНУ ім. В. Даля, д.т.н., проф.

Олексій Целіщев, виступив з привітальними до учасників конференції словами, зазначив роль університетів у повоєнному відновленні України та її регіонів і побажав всім плідної роботи і подальшої співпраці.

Модератором заходу виступила Інна Семененко, завідувачка кафедри економіки і підприємництва.

Учасників також привітали:

• Андрій Крисоватий, д.е.н., професор, голова Вченої ради, завідувач кафедри фінансів імені Сергія Юрія Західноукраїнського національного університету;
  • Микола Дивак, д.т.н., проф., проректор з наукової роботи Західноукраїнського національного університету;
  • Євген Івченко, д.е.н., проф., декан факультету економіки та управління СНУ ім. В. Даля.

Під час пленарного засідання також виступили науковці СНУ ім. В. Даля і ЗУНУ, які окреслили важливі для сталого розвитку регіону проблемні кола та запропонували рішення актуальних для сьогодення завдань. Зокрема, виступили:

• Марина Мельнік, к.е.н., доц., доцент кафедри обліку і оподаткування СНУ ім. В. Даля, з доповіддю «Формування управлінської облікової політики підприємства в умовах цифровізації»,
  • Олена Птащенко, д.е.н., професор, професор кафедри підприємництва і торгівлі ЗУНУ, з доповіддю «Розвиток фінансового інструментарію бізнесу в умовах цифрової інклюзії»,
  • Інна Тацій, к.е.н., доц., доцент кафедри обліку і оподаткування СНУ ім. В. Даля, з доповіддю «Обліково-аналітичне забезпечення управління відходами»,
  • Олександр Ольшанський, д.держ.упр., проф., професор кафедри економіки і підприємництва СНУ ім. В. Даля, який зазначив ключові виклики сталого розвитку регіонів в умовах війни.