Декан факультету гуманітарних та соціальних наук Світлана Кузьміна взяла участь у обговоренні проблем майбутньої реінтеграції деокупованих територій під час круглого столу “Крим: 10 років спротиву”.
Ініціатором заходу виступила громадська організація “Кримськотатарський ресурсний центр”, який зібрав науковців, освітян, правозахисників, науковців, державних службовців і громадських активістів.
![Знання проблем тимчасово окупованих територій допоможуть у майбутній реінтеграції](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/znannya-problem-timchasovo-okupovanih-teritorij-dopomozhut-u-majbutnij-reintegraciyi-1.jpg)
![Знання проблем тимчасово окупованих територій допоможуть у майбутній реінтеграції](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/znannya-problem-timchasovo-okupovanih-teritorij-dopomozhut-u-majbutnij-reintegraciyi-2.jpg)
![Знання проблем тимчасово окупованих територій допоможуть у майбутній реінтеграції](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/znannya-problem-timchasovo-okupovanih-teritorij-dopomozhut-u-majbutnij-reintegraciyi-3.jpg)
Світлана Кузьміна закликала академічні та дослідницькі спільноти України згуртуватися для вивчення й осмислення проблем, пов’язаних з тимчасово окупованими територіями, розробки політики та моделі їх реінтеграції до освітнього простору України, побудови українськомовного середовища та створення дієвих програм із ментальної реабілітації як молоді, так і населення деокупованих територій у цілому.