Запрошення на лекцію Лідії Стародубцевої “Анаморфоз: роздуми про точку зору і дистанцію”

Катедра політологічних та культурологічних студій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошує на надзвичайно цікаву і плідну для роздумів лекцію докторки філософських наук, професорки, в. о. завідувача катедри медіакомунікацій соціологічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, журналістки Радіо Свобода, членкині Національної спілки журналістів України та Національної спілки художників України в секції мистецтвознавства ЛІДІЇ СТАРОДУБЦЕВОЇ.

Запрошення на лекцію Лідії Стародубцевої "Анаморфоз: роздуми про точку зору і дистанцію"

Тема лекції: “Анаморфоз: роздуми про точку зору і дистанцію”.

“Анаморфоз” – це таємнича оптична ілюзія, мистецтво спотворених зображень, заклик до пошуку власної точку зору, ракурсу і дистанції. На лекції  буде розглянута серія “анаморфних зображень” від Леонардо да Вінчі та Ганса Гольбейна Молодшого до стріт-артистської 3D графіки, а також надана можливість замислитися над тим, що ілюзії бувають не тільки оптичними, але й ментальними.

Лекція відбудеться 26 квітня о 16:00 за київським часом.

Вхід за посиланням:

Код доступу: Dream2023